Vavex Samolepící bordury dětské Bimbaloo 2015, bordura na zeď 531-3, 17,7 x 500 cm

Dětské

• Velice pěkná bordura.
    • Zřejmě jak se začalo topit, začala se bordura odlepovat, přestože byla samolepící. A to tak, že jsem ji musela každý den rukou na několika místech uhlazovat. Jednou jsem ji i protrhla a zkrabatila se mi, proto jsem teď musela objednat balení navíc A musím roztrhanou borduru vyměnit.
  • , zakoupeno v TapetyMost

Vkusná dětská tapeta! Jen by v roličce měla být použita spojovací lepka, která se dá snadno odstranit. Ta stávající strhla kousek obrázku, už se nedal použít.

Dětské

Dětská samolepicí bordura, 531-3

Dětská samolepicí bordura s motivem zvířátek. Bordura je určená k dekoraci zdí a jiných hladkých ploch. - tapetové bordury, role 5m x17,7cm- doporučujeme lepit na suchý, nesavý podklad

ICH Wallcoverings- je španělská firma působící na trhu již od roku 1962 a je považována za nejstarší firmu vyrábějící tapety v Evropě. Sídlo firmy je poblíž Valencie na rozloze 9000 m2, kde se nachází nejmodernější  stroje a technologie, aby dosáhli co nejkvalitnějších výrobků. Velký důraz tato firma klade i na životní prostředí. ICH Wallcoverings se vyznačují  též velmi originálními motivy, které navrhují uznávanými světovými návrháři.

• Velice pěkná bordura.